Vazhdojne punimet ne aksin Gernec-Amonice !!
Njesia Administrative Vllahine

Kane avancuar gjate dy diteve te fundit punimet edhe ne kete aks rrugor qe permirson lidhjen edhe me fshatin Gorisht. Punimet kane per qellim rehabilitimin dhe mirembajtjen e karrexhates me shtese cakulli. Ne krye te punimeve ka asistuar dhe ndihmuar Drejtoria e Sherbimeve Publike te Bashkise Selenice.

Lini një Përgjigje

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*